اطلاعیه ها - آرشیو

ارتباط مسایل اخیر با آخرالزمان تحت عنوان از "آرماگدون 2011 تا آپوکالیزم2012" در دانشگاه تبریز بررسی شد

ارتباط مسایل اخیر با آخرالزمان تحت عنوان از "آرماگدون 2011 تا آپوکالیزم2012" در دانشگاه تبریز بررسی شد

ارتباط مسایل اخیر با آخرالزمان تحت عنوان از "آرماگدون 2011 تا آپوکالیزم2012" با حضور دکتر حسن عباسی ، رئیس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز در دانشگاه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در تالار شهید شفایی این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب

به دعوت دانشگاه تبریز صورت گرفت تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاههای آذربایجان­شرقی در محکومیت جنایات اخیر در کشورهای اسلامی

دانشجویان دانشگاههای دانشگاه تبریز به دعوت دانشگاه تبریز با برپایی یک تجمع اعتراض­آمیز ضمن ابراز همدردی با مردم مسلمان کشورهای بحرین، لیبی، یمن و منطقه جنایات رخ داده در این کشورها را محکوم کردند.

ادامه مطلب

ثبت بیش از 9 هزار پایان نامه تحصیلات تکمیلی درپایگاه فناوری اطلاعات دانشگاه تبریز

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز از ثبت بیش از 9 هزار پایان نامه تحصیلا ت تکمیلی این دانشگاه درپایگاه فناوری اطلاعات پایان نامه های کارشناسی ارشدودکتری دانشگاه تبریز خبر داد.

ادامه مطلب

رییس دانشگاه تبریزدرمراسم گرامی داشت یاد و خاطره امیر سپهبد شهید علی صیاد شیزاری در دانشگاه تبریز تاکید کرد: قدرت و استقلال هر کشوری بر تولیدات علم و فناوری آن استوار است

یاد و خاطره امیر سپهبد شهید علی صیاد شیزاری طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لشکری،کشوری و مدیران استان آذربایجانشرقی در تالار وحدت دانشگاه تبریز گرامی داشته شد.

ادامه مطلب