اطلاعیه ها - آرشیو

پیام تقدیر و تشکر هیات رییسه دانشگاه تبریز از حضور پرشور مردم در

هیئت رییسه دانشگاه تبریز با انتشار بیانیه¬ای از راهپیمایی عظیم مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اغتشاشات 25 بهمن قدردانی کرد و آن را نشانه دیگری از رشد سیاسی و موقعیت شناسی مردم مسلمان ایران و لبیک گویی مجدد به فرامین مقام معظم رهبری دانست.

ادامه مطلب
راهکارهای همکاری دانشگاه تبریز با دانشگاه¬های کشور ترکیه در دیدار رییس و بنیانگذار شورای  دانشگاه¬های بین¬المللی سه قاره اروپا،آسیا و آفریقا این کشور با هیئت رییسه دانشگاه تبریز بررسی شد

راهکارهای همکاری دانشگاه تبریز با دانشگاه¬های کشور ترکیه در دیدار رییس و بنیانگذار شورای دانشگاه¬های بین¬المللی سه قاره اروپا،آسیا و آفریقا این کشور با هیئت رییسه دانشگاه تبریز بررسی شد

همزمان با سفرعبدالله گل رییس جمهور ترکیه به تبریز اورهان حکمت عزیز،رییس و بنیان گذار شورای دانشگاههای بین المللی سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و معاون وی پروفسور ثمین اوزسا با هیئت رییسه دانشگاه تبریز و راهکارهای همکاری میان دانشگاه¬های دو کشور را بررسی کردند.

ادامه مطلب
اسامی پذیرفته شدگان نهایی پردیس بین المللی ارس  دانشگاه تبریز  نیمسال دوم سال تحصیلی    90-1389 اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان نهایی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز نیمسال دوم سال تحصیلی 90-1389 اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان نهایی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز در 6 رشته مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته برای نیمسال دوم سال تحصیلی 90-1389 پردیس بین المللی دانشگاه تبریز اعلام شد.

ادامه مطلب

دعوت شورای هماهنگی فعالیت¬های فرهنگی دانشگاه¬های استان آذربایجان شرقی

شورای هماهنگی فعالیت¬های فرهنگی دانشگاه¬های استان آذربایجان شرقی با صدور بیانیه¬ای به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی از روز 22 بهمن به عنوان روز غلبه جنود الهی و روز استقرار نظام مقدس جمهوی اسلامی یاد و تصریح کرده است که دانشگاهیان دانشگاههای استان همگام با مردم فهیم و شریف ایران با شرکت در راهپیمایی سراسری یوم¬ا... 22 بهمن، ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و جانشین بر حقش حضرت آیت ا... خامنه¬ای، تجدید بیعت خواهند کرد.

ادامه مطلب