نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور در دانشگاه تبریز برگزار شد

۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۰ کد : ۲۴۰۴ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۰۵
نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور در دانشگاه تبریز برگزار شد
نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور در دانشگاه تبریز برگزار شد

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور با محوریت بررسی نحوه ارایه خدمات رفاهی به دانشجویان بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر حسین امامعلی پور، معاون دانشجویی دانشگاه تبریز در این نشست ضمن ارایه گزارشی از کارهای انجام یافته در دبیرخانه منطقه و دانشگاه تبریز گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید، اقدامات و کارهای مختلف و خوبی با مساعدت معاونت های دانشجویی، مدیران و متولیان امر دانشگاه های منطقه در حوزه دانشجویی صورت گرفته است.
 معاون دانشجویی دانشگاه تبریز، با اشاره به نحوه ارایه تسهیلات ویژه به دانشجویان این دانشگاه افزود: بر اساس قانون، برای دانشجویان کارشناسی ارشد فقط چهار ترم و دکتری هشت ترم به عنوان سنوات مجاز خوابگاه و خدمات تغذیه ارائه می شود اما برای کمک به دانشجویان جهت ارائه رساله بهتر و تدقیق بیشتر در آن، علاوه بر سنوات مجاز، یک نیمسال بیشتر خدمات خوابگاه و تغذیه ارائه می شود.
لازم به ذکر است: نحوه ارائه مجوز خوابگاه های خودگردان، بیمه دانشجویی، بررسی نتایج حاصله طرح سیمای زندگی، وام های دانشجویی، اهتمام به فعالیتهای مرکز مشاوره و همکاری با شوراهای صنفی دانشجویان، از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.

بر اساس همین گزارش، معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه گزارشی از اقدمات صورت گرفته در حوزه کاری خویش ارایه نموده و برای ارائه خدمات بهتر به تبادل نظر و همفکری پرداختند.

 یادآور می شود: در این نشست، معاونان دانشجویی دانشگاه های تبریز، زنجان ، تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، ارومیه، صنعتی ارومیه، بناب، مراغه، دانشگاه صنعتی سهند  و هنر اسلامی تبریز شرکت داشتند.
نظر شما :