برگزاری دوره¬های آموزشی کارآفرینی KAB و SOLID WORK در دانشگاه تبریز آغاز شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۶:۴۷ کد : ۱۱۱۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۴۲۰
به منظور ارتقاء صلاحیت¬های حرفه¬ای دانشجویان دانشگاه تبریز برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی KAB و SOLID WORK در این دانشگاه آغاز شد.

به منظور ارتقاء صلاحیت­های حرفه­ای دانشجویان دانشگاه تبریز برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی KAB  و  SOLID WORK در این دانشگاه آغاز شد.
به گفته رییس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه تبریز این دوره­های آموزشی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه­ای آذربایجان شرقی و در راستای توافقنامه فیمابین اجرا می­شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکترمحرم جعفری افزود: این دوره­های آموزشی با هدف توانمندسازی دانشجویان دانشگاه تبریز در حین تحصیل متناسب با نیازهای بازار کار و ایجاد زمینه­های لازم جهت حضور فعال دانشجویان در فعالیتهای کارآفرینی – اقتصادی و مدیریتی کشور برپا شده است.
دکتر جعفری با بیان اینکه این دوره های آموزشی در دانشکده­های علوم انسانی و اجتماعی و مهندسی مکانیک در حال برگزاری است، گفت: بر این اساس در دوره آموزشی کارآفرینی KAB   41 نفر از دانشجویان و دوره  SOLID WORK 69 نفر از دانشجویان شرکت کرده اند.
به گفته وی، این دوره ها، به منظور آموزش مهارت­های فنی، غیرفنی و مدیریتی مورد نیاز بازار کار برای دانشجویان دانشگاه تبریز و با استانداردهای مهارت­ آموزی که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای تدوین شده اجرا می شود.
دکتر جعفری یادآور شد: تداوم برگزاری این دوره های آموزشی در راستای توافقنامه موجود در دستور کار اداره ارتباط با صنعت دانشگاه تبریز قرار دارد و به زودی دوره های جدید در این زمینه برپا خواهد شد.
لازم به ذکر است این دوره های آموزشی به مدت 2 ماه برگزار و به شرکت­کنندگان گواهی شرکت در دوره اعطاء می­شود.


نظر شما :